W grudniu każdego roku w Toruniu odbywają się koncerty, które mają uczcić pamięć lidera zespołu Republiki - Grzegorza Ciechowskiego, który pierwsze kroki  artystyczne stawiał właśnie w Toruniu.

Festiwal Teatrów Ulicznych to impreza odbywająca się głównie w wakacje. Każdy z teatrów, który przybywa do Torunia jest niezwykły, zaskakujący i magiczny. Różnorodność repertuaru potrafi zaskoczyć i prawie zawsze nikt nie wychodzi zawiedziony. http://festiwalteatrowulicznych.pl/

Najlepszy festiwal filmowy w Polsce to "Camerimage", który powstał 25 lat temu w Toruniu. Ostatni festiwal odbył się w Bydgoszczy, a niektóre imprezy towarzyszące w Toruniu! Do Torunia przyjechał Bryan Adams, David Lynch czy Sandro Miller. Camerimage odbywa się w listopadzie, więc miejmy nadzieję, że ktoś znany ponownie odwiedzi Toruń. https://camerimage.pl/

Nostalgiczny festiwal, który sprawia, iż nie jednemu zakręci się w marcu łezka w oku. http://festiwalwspomnien.eu/

Skyway Festival to niezwykłe wydarzenie, które ubogaca krajobraz kulturalny Torunia w sierpniu. Niecodzienne, unikatowe, zmieniające rzeczywistość, tchnące nowe życie w stare mury miasta. Festiwal, który zabiera nas w świat marzeń.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest to odbywający się cyklicznie w Toruniu festiwal filmowy, który ma miejsce w październiku. Jest to okazja, by obejrzeć przedpremierowo najnowsze filmy lub stare kinowe hity raz jeszcze. Podczas festiwalu możecie zobaczyć swoje ulubione gwiazdy, zdobyć autograf czy zrobić zdjęcie. Festiwal to także okazja do ciekawych i świetnych koncertów!

f t g

JoomBall - Cookies