Ekipa filmowców z Bollywood przyjeżdża na zdjęcia do Torunia. Prace nad filmem spowodują utrudnienia dla pieszych i kierowców od 27 września do 3 października. W Toruniu powstaną zdjęcia do polsko-hindusko-serbskiego filmu „Kotigobba 3”. Film opowiada o człowieku niezniszczalnym, typowym bohaterze kina akcji, w którego wciela się gwiazda kina hinduskiego Sanjeev Sudeep. Będzie on musiał zmierzyć się z wrogim gangiem, aby uratować niewinnych ludzi. Zobaczcie przykładowy zwiastun drugiej części i wyobraźcie sobie nasze miasto w tle:

 

W 2018 roku wyszedł też teledysk Mirny Elia - egzotycznej piękności, który w całości został nakręcony w Toruniu:

 

Utrudniania na drogach w Toruniu [KLIKNIJ]

Pierzeja zachodnia Rynku Staromiejskiego zostanie wyłączona z ruchu 27 i 30 września oraz 1, 2 i 3 października, w godzinach od 6:00 do 19:00.

28 września trzeba liczyć się z utrudnieniami na ul. Szerokiej – ruch pieszy będzie ograniczony, wstrzymywany na czas kręcenia ujęcia. Ograniczenia wystąpią na całej długości ulicy, od Rynku Staromiejskiego do skrzyżowania z ulicami Wielkie Garbary oraz Królowej Jadwigi. Utrudnienia wystąpią w godzinach od 6:00 do 14:00

29 września od godz. 6:00 do 19:00 zamknięta zostanie jedna przy ul. Broniewskiego (od ronda przy Szosie Okrężnej do skrzyżowania z Reja). Ruch w tym czasie będzie odbywał się objazdem.

f t g

JoomBall - Cookies